Jdi na obsah Jdi na menu

Chřibská - Malšovice 1:5 pol. 1:4

24. 3. 2012

obrazky_420.jpgPrvní jarní utkání nás čekalo v Chřibské. Na podzim se tento tým jevil velice příjemně , když u nás nastoupil s omlazenou sestavou. Nebylo tomu jinak ani poslední zimní den v sobotu 24.března a za překrásného počasí.  Nám se podařil husarský kousek hned v 1. minutě utkání , kdy  vstřelil úvodní branku Milan Gablík. Nebýt střelecké nemohoucnosti spoluhráčů, tak po pěti minutách jsme vedli čtyři nula a nebylo o co hrát.  Jenže jak to bývá obvyklé, po několika náznacích soupeřova tlaku a po hrubce  v naší obraně, soupeř kopal pokutový kop a ač si Michal šáhnul, tak ho proměnil. Z nenadání 1:1 a hra rozkouskovaná, jako kdyby naši hráči nemohli chytit dech.Domácí najednou ožili a vytvářeli si šance, kdy jednu z přímého kopu, směřující pod víko naší branky, Míša Dornbach vyrazil na roh. .  Naštěstí při našem útočném přečíslení byl Pepa Gacík  podražen ve vápně soupeře a penalta proměněná Petrem Stránským naklonila vývoj utkání na naší stranu.  Konečně se nám dařila hra a bylo se nač koukat.  Gó přidal i Sáďa s tečí domácích a ještě  jeden Stráňa. Takto skončil první poločas.

Do druhého poločasu trenér P.Dornbach ponechal sestavu beze změny . Hra se odvíjela více na soupeřově polovině a ten čím dál více odpadával fyzicky. Od 60. minuty jsme obměnili tři hráče (Dana Nedělku střídal Petr Hvozdovič, Sašu Miška střídal Ondřej Nenáhlo a Sáďu P.Juřička) Několik šancí jsme si vytvořili, ale pouze Stráňa se trefil. Takto utkání skončilo 1:5 pro nás.

Sestava:  M. Dornbach - brána

Obrana: P. Veselý, K. Veselý, Sadílek( 70. Juřička), Hanus

Záloha: Miško(65.Nenáhlo), Gablík, Dědič, Gacík

Útok: Nedělka(60. Hvozdovič), Stránský