10. 5. 2009

Čechie Horní Podluží - FK Malšovice        3 : 2
                                                                                                                  ( 0 : 1 )
                                                                              Branky: Havlík, Dědič
K dalšímu zápasu dvacátého kola jsme zajížděli na hřiště tabulkového souseda č. H. Podluží. Byl jsem osobně přesvědčený, že si jedeme pro tři body, i když jsem věděl, že nás čeká houževnatý soupeř, který se prezentuje jednoduchou hrou. Samotný zápas se pro nás vyvíjel podle našich představ. Do utkání jsme vstoupili kvalitní rozehrou ,když v páté vteřině zápasu se ocitl osamocený Jirka Macek sám v pokutovém území. S nabídnutou šancí se ukvapil a nepřesným centrem míč odevzdal soupeři. Přes nabídnutou šanci jsme nepřestávali hrát a dobrým pohybem, přesnou přihrávkou jsme soupeře přehrávali. Zahrávali jsme několik rohů, které nám bohužel nevycházeli podle našich představ, dále jsme měli několik standardek, při kterých jsme byli už daleko nebezpečnější. Oproti minulému zápasu jsme měli lepší přechodovou fázi, z které jsme několikrát ohrozili soupeřovu branku, dále jsme se poukoušeli o střelu ze střední vzdálenosti. První naší branku vstřelil David Havlík, který využil své rychlosti, když v situaci dva na dva přešel přes hráče dostal se až před gólmana a svoji silnější nohou (levou) prostřelil gólmana. Při breakové situaci odvedl výbornou práci Milan Gablík, kdy Davida doplnil a natáhl na sebe druhého obránce. Konec prvního poločasu jsme nesehráli podle našich představ a jako by to byla předzvěst druhého poločasu. O přestávce jsem nabádal hráče ke koncetraci k pohybu k bojovnosti. Druhý poločas jsme začali přesně opačně než první a ani upozornění, že nás čeká těžkých pětačtyřicet minut jsme zápas nezvládli. Podle mých stopek jsme hráli pouze 43. minut, ale platí čas rozhodčího. Vyrovnávací branku jsme obdrželi už ve třetí minutě druhé půle. Druhou branku jsme obdrželi za dalších pět minut, kdy nepovedený výkop zachytil soupeř, který byl bohužel nepokryt a dostoupal s míčem až do vápna, přihrál volnému spoluhráči, kterého srazil náš obránce. Z následné penalty šli domácí do vedení. Tento zbytečný gól padl po naší lehkovážnosti, nedůslednosti a nesledování hry!!!!! Třetí branku jsme obdrželi z rohu,  když se prosadil nejmenší hráč na hřišti a to dokonce hlavou. Tato černá čtvrthodinka nás malinko nakopla. Začli jsme se lépe pohybovat, kombinovat a pokoušeli se o zakončení. Z hruba v polovině druhé půle jsme měli šanci pokutového kopu, který jsme bohužel nepromněnili. Dále následovalo několik standardních situací, které jsme bohužel nepromněnili. Kontaktní branku jsme vstřelili ve 37 minutě. Ve 43.minutě jsme šli do přečíslení, ale sudí zápas ukončil nevím proč, když poločas trvá 45.minut plus střídání. Tímto ovšem neschvaluji vinu na rozhodčí, zápas jsme si prohráli sami.
   sestava: Dvořák - Nový,Hvozdovič,Srba,Kolinger - Macek,Kuncl,Dědič,Šupka - Gablík,Havlík
  střídali: Janoušek, Škerda