Jdi na obsah Jdi na menu

Malšovice - Boletice A 4:1 pol. 3:1

20. 9. 2009

Kdo přišel pozdě, ten měl smůlu, protože neviděl úvodní gól T.Tyla v 10. vteřině utkání. Druhý přidal zanedlouho P.Stránský a vypadalo to na ručník. Jenže to tak nebylo a kluci najednou přestali hrát a neřila se jim kombinace. Hosté začali zlobit a podařilo se jim po chybě obrany vstřelit kontaktní gól. Konec poločasu se odehrál v rychlém tempu a naštěstí  T.Tyl po pěkné kombinaci přidal z úhlu svou druhou branku , čímž stanovil poločasový výsledek na 3:1 pro nás. Hosté vstoupili do druhé půle s odhodláním srovnat vývoj utkání, ale měli smůlu. Střídavší D. Nedělka vstřelil 4-tý gól a tím soupeře uzemnil. Tímto výsledkem utkání skončilo , a protože zvítězil Bynov i D.Poustevna jsou naši s plným počtem budů na čele tabulky díky lepšímu skóre.

ŠKERDA - KOLINGER, HVOZDOVIČ, ZÁPOTOCKÝ,ZDENĚK - TYL,DĚDIČ,KUNCL,KHOP - STRÁNSKÝ GABLÍK

střídali: 60.min NEDĚLKA - STRÁNSKÝ, 78.MIN MACEK - GABLÍK, 85.MIN - JANOUŠEK - TYL

branky: TYL 2 , STRÁNSKÝ, NEDĚLKA