Jdi na obsah Jdi na menu

Malšovice - D. Habartice 5:1 pol. 1:1

23. 8. 2009

Hostujiicí tým , který loni postoupil až ze čtvrté pozice do II.B třídy mohl jen pekvapit. Měl však smůlu , protože se nám probudil loni zdravotně indisponovaný střelec Stráňa. Již druhý 4 gólový střelec tohoto výkendu.  První poločas se nedařila kombinace , míč neposlouchal tak jak má a soupeř ještě stačil běhat. Ani první gól Petra Hvozdoviče nepřinesl zlepšení. Habartice ještě do poločasu srovnali skore. Až příchodem Petra Stránského do druhé půle se naše mužstvo zlepšilo a začalo předvádět tu správnou hru. Stráňa konečně předváděl to, co se od něj čeká. Sám odsoudil 4 - mi brankami soupeře k prohře.  K dalšímu mistrovskému utkání zajíždí naše A-mužstvo do H. Podluží v sobotu 29.8. od 17:00 hodin