MACEK HVOZDOVIČ KOLINGER
                                                                    SRBA
                                             ŠUPKA ZÁPOTOCKÝ DĚDIČ

GABLÍK HAVLÍK střídání: TYL, NOVÝ

Dnešním zápasem jsme chtěli odčinit prohru, kterou jsme si přivezli z Podluží. Začátek zápasu se malinko protáhl o několik minut, protože soupeř strávil mnoho minut na několika semafórech cestou k nám. Hostujicí hráči, kteří vyšli z kabiny neměli dostatek času na rozcvičení proto jsem hráče nabádal ať na soupeře vletí a pokud možno zápas rozhodne během úvodních minut. Opak se stal pravdou a jako bych to neříkal našim hráčům, ale soupeřovým, který nás zaskočil útočným pojetím dobrým pohybem přesnou přihrávkou agresivitou v osobních soubojích dobrým a rychlým přechodem do útočné fáze. Takto jsme měli vstoupit do utkání my a ne soupeř, který si vytvořil několik stoprocentních šancí. Je jen pro nás dobře, že na jaře chytil výbornou formu Jožo Škerda kterému můžeme děkovat za dnešní vítěztví. Další hráč kterého bych vyzvedl je Petr Šupka, né že dal dva góly, ale poctivou hrou, kterou se prezentoval od první až do devadesátépáté minuty. Jak už jsem napsal v úvodu soupeř na nás vletěl od začátku zápasu byl jednoznačně lepší a výsledkem toho byl úvodní gól do naší branky. Obdržená branka nás probrala z letargie, z lepšili jsme pohyb, který byl nulový.Vyrovnávací branku jsme vstřelili po rychlém breaku kde byl na správném místě Petr Šupka a dorážkou srovnal. Vítězný gól jsme vstřelili po nacvičeném rohu kde se prosadil lehce labilní Petr " brzda" Hvozdovič výborným ´´tajmingem´´. Dalo by se říct, že otočením výsledku se dostaneme na ´´koně´´ chyba lávky , vrcholem tohoto bídného poločasu byla kapitánská páska, která se ocitla na trávníku. Do konce poločasu si soupeř vytvořil několik výborných šancí, které neproměnil. Druhý poločas byl o něco lepší. Z lepšeným pohybem přesnou přihrávkou jsme soupeře přehrávali. Vytvořili jsme si několik střeleckých příležitostí, který hostující gólman z likvidoval. Třetí naší branku vstřelil po rohovém kopu výborně hrající Petr Šupka. Během druhé půle si soupeř vytvořil další stoprocentní šance, které výborný Jožo Škerda zlikvidoval. Dnešní zápas byl pro nás doufám ponaučením jak by jsme se neměli prezentovat, Na druhou stranu musím podotknout, že takových zápasů jsme sehráli několik, že jsme byli lepší než soupeř kde jsme si vytvořili více gólových příležitostí, přesto jsme zápasy nedotáhli do vítězných konců pro nás .