3 : 1
                                                                                ( 1 : 1 )
                                                      BRANKY : KHOP 2, HAVLÍK
                                                  STŘÍDÁNÍ : ŠKERDA
 V předposledním domácím zápase jsme chtěli potvrdit tři body z venku, které jsme si přivezli, ale především jsme chtěli udržet jarní neporazitelnost na domácím hřišti, což se nám povedlo. Z mého pohledu to byla zasloužená výhra, je jen škoda , že zápas nebyl rozhodnut mnohem dříve. Šance, které jsme si vytvořili byli opět stoprocentní, ale bohužel jsme je nepromněnili. V prvním poločase jsme si vytvořili územní převahu, kterou jsme z úročili brankou, když se prosadil ve hře jeden na jednoho DAVID HAVLÍK a střelou k tyči nedal hostujicímu brankaři šanci. Nadále jsme si udržovali mírnou převahu. Jsem rád , že v této fázi se do hry zapojili i krajní obránci a přečíslovali soupeře. Hostujicí tým se na naší polovinu dostával pouze nakopávanými míči, s kterými naši beci poradili. Vyrovnávací branku jsme obdrželi po dlouhém autu, když naši bránicí hráči nechali mnoho prostoru soupeři, který toho následně využil. V těchto situacích se nemůžeme chovat jako ovce, tzn. nedůrazný, málo agresivní a dávat si přednost. Soupeř nás ohrožoval pouze standardními situacemi, které jsme mu nabídli. I přes obdrženou branku jsme si vytvářeli brankové příležitosti, které jsme nedali.Po nacvičeném rohu nastřelil MILAN GABLÍK tyč a odražený míč prolítl PETROVI HVOZDOVIČOVI mezi nohy. Další stoprocentní šanci, kterou jsme nepromněnili byla ta , kterou měl PETR HVOZDOVIČ, když střelu z malého vápna poslal až na BOHYŇ. Další střelu, která letěla až na onen z míněný ´´ kopeček ´´ poslal MILAN GABLÍK střelou z voleje po centru nestora MALŠOVICKÉHO fotbalu PAVLA NOVÉHO. Za stavu 1 : 1 se odcházelo do kabin. Druhý poločas měl stejný scénář jen do vítězného gólu, který vstřelil výborně hrajicí VOJTA KHOP hlavou z rohového khopu. Po vstřelené brance jsme přepustili otěže zápasu soupeři, který nakopávanými míči toho málem využil. Stoprocentní šanci, kterou si hosté vytvořili zlikvidoval bravůrním zákrokem DAVID DVOŘÁK. Dále měli hosté několik standardek, které nevyužili. V sedmdesátéosmé minutě jsme střídali vyčerpaného PAVLA NOVÉHO, kterého nahradil JOŽO ŠKERDA. Ten měl za úkol hru oživit, což si myslím, že se mu to povedlo. Důrazem v pokutovém území rozhodil prostoduché hráče hostujicího týmu z koncentrace. Závěr zápasu jsme opět převzali do svých rukou, když jsme dokázali udržet míč na svých kopačkách. Třetí branku jsme vstřelili v nastaveném čase, když několik minut jsme drželi míč u rohového praporku, kde následnou českou uličkou poslal GÁBA TYDLU do šestnácky a ten zpětnou přihrávkou našel volného VOJTU KHOPA, který khopem po zemi na zadní tyč pečetil naší výhru. S výsledkem 3:1 můžeme být spokojeni i když jsme mohli dosáhnout výraznějšího rozdílu.