Jdi na obsah Jdi na menu

Malšovice - Start DC 5:3 pol. 0:2

18. 4. 2009

Kdo by to byl řekl, ale takto to určitě nikdo nečekal. Snad jen výsledek utkání asi ano. Po prvním poločase tomu nikdo nevěřil, protože předvedená hra nesplnila požadavky ani třetí třídy. Utkání se sice odehrávalo v tréninkovém nasazení, ale soupeř naše mužstvo překvapil houževnatostí. Hrál to co potřeboval a tak vedl v prvním poločase 2:0. V druhém poločase to nevypadalo o nic lépe, a tak ještě ve 30. minutě snad ani nikdo nečekal obrat. Zmněna v postavení hráčů , kdy se posunul dopředu Petr Hvozdovič , a vystřídání do té doby nevýrazného Jirky Macka za Dana Nadělku, znamenala zlepšení v důrazu před soupeřovo brankou. To přineslo kýžené tři body do tabulky. Trefil se Vojta Koch, Petr Hvozdovič, Tomáš Tyl, David Havlík a Dan Nadělka.

Příští utkání jedeme do letos suvereního Benešova. Snad neše marodka konečně odpadne!