9. 11. 2008

FK MALŠOVICE - FK TĚCHLOVICE
           2 : 3  pol. 1:1
branky: DĚDIČ,HVOZDOVIČ
  1.poločas: Úvod zápasu se nám vydařil na výbornou. Hned z rozehry jsme se dostali dlouhým nákopem před soupeřovu branku,  kde  nás soupeř nedovoleně zastavil . Z perfektně nacvičené standardní situace jsme soupeře překvapili a ujali se vedení 1:0. Jako již tradičně tradičně jsme přestali na pár minut hrát náš útočný a nátlakový fotbal. Omráčeného soupeře jsme pustili do hry. Během deseti   minut jsme se zvedli a vytvořili si řadu výborných někdy až vyložených šancí,které jsme bohužel neproměnili. Neproměňování takových to šancí nás stálo suverénní vedení soutěže.Tak jak bývá zvykem platí známé pořekadlo ,,nedáš dostaneš"které se bohužel
   naplnilo.Při špatné defenzivní činnosti Petra Kolingera, hostující útočník utekl po pravém křidle, odcentroval a z nepochopitelných
   důvodů byli dva soupeřovi hráči sami v našem pokutovém území kde pohodlně vyrovnali na   1:1. Pak následovala řada proměněných  šancí.                         2. poločas : Než jsme se stačili rozkoukat , prohrávali jsme 1:2 .  Jindy bezchybnému Dornbachovi propadl snad centrovaný míč mezi prsty. V ten okamžik se nám přestala dařit i kombinace . Podmáčené hřiště tomu taky moc nepřidalo a kluci nemohli v zakončení situací prostřelit brankáře hostí. Ten jako kdyby měl na rukavicích magnety a všechny střely vychytal.  Patnáct minut před koncem utkání po pěkné akci Petra Stránského však jednu vyrazil před sebe a Petr Hvozdovič vstřelil srovnávací gól. Od té doby  se naši snažili vstřelit vítěznou branku, kdy střídavší Dan Nadělka z nelehké pozice netrefil vyraženou střelu brankáře, a co čert nechtěl po chybě naší obrany se soupeř ujal vedení krásnou střelou nepokrytého Ernekera pod břevno. Už to ani nevypadalo, že naši budou mít šanci na srovnání výsledku, ale po ruce soupeřova obránce v pokutovém území  sudí odpískal penaltu, kterou jindy bezchybný Aleš Dědič neproměnil. Tím jsme si vypili kalich hořkosti až do dna !!!

Utkání tak skončilo i díky brankáři hostí velice neočekávaným výsledkem 2:3 pro soupeře.